Rewolucja na forum

Zanim napiszesz swojego piewrszego posta - zobacz jakie panują zasady na forum. Jeśli coś nie działa to w tym dziale możesz opisać problem. Jeśli wszystko działa to też możesz tu napisać jakiś tekst pochwalny ;)

Moderator: łosiu

Awatar użytkownika
Ula Ursula
Maniak
Reputacja: 21
Cyfra: 1600
Licencja: D-031281
Kontakt:

Rewolucja na forum

Post autor: Ula Ursula » wt 05 lip 2011, 17:56

Nasze forum coraz bardziej sie rozrasta i coraz mniej przypomina kameralne pogaduchy malej grupy skoczkow. Coraz wieksze zapotrzebowanie jest na szerszy dostep do wiedzy z obu stron. Wymiane informacji w sposob uporzadkowany i zorganizowany. Bez smieciowania i spamowania fejsbukowego. Kulturalnie, na temat, z szacunkiem dla zabieganych forumowiczow, ktorzy chca w przerwie na kawe ogarnac aktualnosci nie grzeznac w setkach postow. Posiadanie ciekawego forum, gdzie mozna zawsze zajrzec i odnalezc cos ciekawego jest chyba atrakcyjne dla kazdej osoby z branzy.

Zasada forum jest to, ze ma byc zywe i aktualne.

Kilka nowosci to:
- zmiana charakteru forum z lokalnego na ogolnopolskie i dostepne dla wszystkich
- nowa szata graficzna (w oparcowaniu)
- mozliwosc wstawienia avatara graficznego do avatara zamiast fotki (na prosbe wielu forumowiczow). Mamy nadzieje, ze fakt posiadania avatara czy fotki tez o czyms bedzie swiadczyl...
- mozliwosc pisania na temat skokow na innych strefach w calej Polsce i zagranica, ciekawych kursow, akcji miedzystrefowych, zamieszczania informacji o skokach i swobodnej wymiany mysli i spostrzezen na ten temat
- uporzadkowane dzialy forum i kategoria na oddzielne tematyczne bloki
- m.in. nowy powiększony dział BAZA WIEDZY, ktorej ciagle malo. A hermetycznie zamknieta w glowach lokalnych instruktorow nie ma szans trafic do mlodych skoczkow. Dyskusji na temat bezpieczenstwa nigdy dosyc!
- wieksza przejrzystosc i latwiejszy dostep do wiedzy
- dział reklamowy z banerami

W ramach nowosci bedziemy archiwizowac nieaktualne tematy, ktorych jest tysiace. Przez jakis czas moze byc jeszcze troche nietematycznie w niektorych blokach. Na chwile obecna prosimy stalych bywalcow o cierpliwosc. Byc moze poczatkowo bedzie z odnalezieniem sie w nowych ramach, ale wierzymy, ze szybko zobaczymy korzysci! To jest mnostwo pracy, co w polaczeniu z administrowaniem calym forum, usuwaniem setek robotow, ogromem pracy jest bardzo ciezkie.
Dlatego zwracamy sie z prosba o pomoc i inicjatywe, kto w zamian za prestizowe bycie modem chcialby podjac sie dbania o poszczegolne dzialy.

Serdecznie zapraszamy do większej aktywności skoczków z całej Polski, którzy do tej pory tylko "podglądali" i nie odważali się zabrać głosu. Prosimy o uwagi, jakie działy i podfora jeszcze by się przydały.

Ines
Expert
Reputacja: 0

Re: Rewolucja na forum

Post autor: Ines » wt 05 lip 2011, 22:09

I wszystko fajnie, tylko skoro nie uprzedziliście forumowiczów o takich działaniach to może należało się wstrzymać z udostępnianiem wątków, które z założenia miały być przeznaczone tylko dla oczu wąskiej i zamkniętej grupy?
Wierzę że pracy jest sporo przy takich zmianach, ale chyba wykasowanie tematu nie zabiera go aż tak dużo?

Awatar użytkownika
Wiksa
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Wiksa » wt 05 lip 2011, 22:49

a masz coś do ukrycia Pineska :mrgreen: ?
Bo fantazja, fantazja jest od tego aby bawić się bawić na całego... :)

Ines
Expert

Post autor: Ines » wt 05 lip 2011, 23:00

jak każdy ;-)

Awatar użytkownika
Pablo
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Pablo » śr 06 lip 2011, 10:39

ula pisze: zmiana charakteru forum z lokalnego na ogolnopolskie i dostepne dla wszystkich
Jak wszystko to wszystko - Liberados i Lejdis też udostępnić wszystkim :mrgreen:
„Mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było tylko aplauz i zaakceptowanie”

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 476
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Post autor: iwan » śr 06 lip 2011, 10:41

ee liberados to raczej kto nie ma nic do ukrycia ;) A lejdis moim zdaniem okazały się niewypałem takim samym na legendarna przyjaźń kobiet
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Ines
Expert

Post autor: Ines » sob 09 lip 2011, 19:47

iwan pisze:ee liberados to raczej kto nie ma nic do ukrycia ;) A lejdis moim zdaniem okazały się niewypałem takim samym na legendarna przyjaźń kobiet
no cóż, jeśli przyjaźń w realu nie wychodzi to sztuczne kreowanie jej w wirtualnym świecie tego nie zmieni, z resztą nie wydaje mi się, żeby Lejdis założono w tym celu (choć mogę się mylić, bo nie ja tą grupę zakładałam) tak jak i pozostałe grupy nie gromadziły przecież li tylko przyjaciół i również niektóre się rozpadły ;-)

Awatar użytkownika
Julka
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Julka » wt 12 lip 2011, 20:05

a tak apropos przyjaźni i rewolucji na forum, to jakoś zniesmaczył mnie pomysł z tymi opcjami: "Dodaj do przyjaciół", "Dodaj do wrogów", ci przyjaciele, to okey ale na co komu i czemu ma służyć ta druga opcja?? :-| Bez przesady, taki ferment to straszne zaniżanie poziomu wg mojej skromnej opinii ;P
Szczęście sprzyja odważnym.

Awatar użytkownika
Ula Ursula
Maniak
Reputacja: 21
Cyfra: 1600
Licencja: D-031281
Kontakt:

Post autor: Ula Ursula » wt 12 lip 2011, 21:09

ja sobie nie przypominam instalowania czegos takiego, moze bylo w wersji difoltowej (??), ale skoro tego nie ma to ...?

Awatar użytkownika
Julka
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Julka » wt 12 lip 2011, 23:23

jak nie ma jak jest, w profilu każdego użytkownika pod zdjęciem są te opcje...
Szczęście sprzyja odważnym.

Miszka

Post autor: Miszka » pt 15 lip 2011, 02:10

Oj jest coś takiego jak "wrogowie" i jest to "difaultowa" opcja każdego phpbb3. Można po prostu nie pokazywać postów danego użytkownika. Wszyscy bardzo serio traktują te wirtualne opcje...

Toteż opcję wyłączyłem

ODPOWIEDZ