Pomysły dotyczące reputacji

Zanim napiszesz swojego piewrszego posta - zobacz jakie panują zasady na forum. Jeśli coś nie działa to w tym dziale możesz opisać problem. Jeśli wszystko działa to też możesz tu napisać jakiś tekst pochwalny ;)

Moderator: łosiu

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 476
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Pomysły dotyczące reputacji

Post autor: iwan » sob 22 lis 2014, 12:01

Bardzo, ale to bardzo podoba mi się skalowany sposób oceny postów. Ponieważ mam wybór, to już zastanawiam się komu dać +3, komu +2, komu +1
Daję +3 za posty wnoszące coś konkretnie do danej dyskusji lub za wpisy poruszające nowy temat. Newsy wrzucane na forum.
+2 za rozwinięcia tematów i za 'zacne' odpowiedzi, czyli jak ktoś potrafi powstrzymać swoje emocje i odpowiedzieć z klasą,
+1 za dobre pytania, dobre odpowiedzi, za coś ponad (też tak myślę)
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
Muppet
Cool gość
Reputacja: 253
Cyfra: 1200
Licencja: D

Re: Pomysły dotyczące reputacji

Post autor: Muppet » śr 26 lis 2014, 19:17

To ja proponuję dać Iwanowi +1 za każdą ocenę postu - kurna, toż przecież musi każdy post przeczytać i nawet jeśli nie zastanowić się, to choć kliknąć ilość punktów - a to się nazywa praca.... a człowiek urodził się zmęczony i żyje po to, aby odpoczywać... :-) czyli, że co.. arbeit macht... :-)

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 476
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Re: Pomysły dotyczące reputacji

Post autor: iwan » śr 26 lis 2014, 20:50

Muppet nie wal w bambuko, por favor ;)
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

ODPOWIEDZ