Jaka czasza do skoków demo

Dyskusje na temat sprzetu spadochronowego, na czym skaczecie, co sie sprawdza itp. Nie zamieszczac ogloszen kupno-sprzedaz.
Awatar użytkownika
Muppet
Cool gość
Reputacja: 253
Cyfra: 1200
Licencja: D

Re: Jaka czasza do skoków demo

Post autor: Muppet » wt 06 gru 2016, 17:12

Jarzyn pisze:
Muppet pisze:Jeszcze jedno Fizyk - skoki demo nie przysparzają kasy...
Tutaj sie nie zgodzę z tobą moja firma tzn firma w ktorej pracuje, w zeszłym roku zarobiła na skokach demo około 11 milionów pln, mozna na tym zarabiać ale trzeba mniej odpowiednie zaplecze i zespół.
Zgadzam się z Tobą Jarzyn, w pełnym spectrum - czyli nie tylko, jak pisał Fizyk, latanie na czaszy z flagami ale skoki do filmów, reklam itp... czyli rózne fajne rzeczy w swobodnym spadaniu - przy odpowiednim marketingu, zapleczu i zespole - jak najbardziej. Skakałem w materiale do teledysku, gdzie budżet był nawet w miarę ale z tym zazwyczaj w Polsce są problemy - no i mentalność managerów (opiekunów budżetu :-) ) - "jak to, 50 sekund, z czego do wybrania jest kilka sekund, i trzeba zrobić dubla... i tyle kasy....?" :-). W Polsce często się handluje gotowym materiałem - czyli masz różne filmy ze skoków dobrej jakości to chętnych na odkupienie fragmentów jest trochę. Być może ostatnio coś się zmieniło - nie wiem bo zawsze brałem udział w takich eventach jak się ktoś z tym do mnie zwrócił, natomiast sam nie szukałem tego typu skoków acz niewątpliwie, coraz częściej w reklamach różnej maści, pojawiają się przebitki ze skoków spadochronowych więc może jest w tym potencjał, równiez w Polsce - aczkolwiek, czy dla kasy czy dla pasji ćwiczyć, myśleć, analizować, doświadczać, ćwiczyć... :-)

Awatar użytkownika
Muppet
Cool gość
Reputacja: 253
Cyfra: 1200

Post autor: Muppet » wt 06 gru 2016, 17:32

fizyk pisze:Muppet, skoro radzisz abym dał spokój z banerem i skoczył z flagą, jaki materiał jest najlepszy do zastosowania?
Najlepiej dzianiny poliestrowe - ale to też zależy, jaka techniką chcesz zrobić napisy itp...

Awatar użytkownika
Jarzyn
Cool gość
Reputacja: 46
Cyfra: 1600

Post autor: Jarzyn » sob 10 gru 2016, 07:34

W Dubaju, ale jestem przekonany ze know how mozna łatwo zaimplementować w każdym innym miejscu

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 484
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Post autor: iwan » sob 10 gru 2016, 10:23

Jak samemu to farba do sitodruku, rzutnik, taśma klejąca i wałek. Albo zamiast farby do sita normalny spray. Jednak przy takim rozwiązaniu ważne będzie skąd będziesz podchodził do lądowania, bo napisy będą po drugiej stronie mizernym lustrzanym odbiciem. Za to wycinanie liter i ich naszywanie to mordęga.
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

ODPOWIEDZ