Relacja z Atmosfera Tunel Camp iFly San Francisco Bay

Gdzieś byłeś, widziałeś coś ciekawego? Podziel się!
Informacje o charakterze komercyjnym w Dziale Ogłoszenia za zgodą administratora

Moderatorzy: łosiu, Gibu

Awatar użytkownika
Ula Ursula
Maniak
Reputacja: 21
Cyfra: 1999
Licencja: D-031281
Kontakt:

Re: Relacja z Atmosfera Tunel Camp iFly San Francisco Bay

Post autor: Ula Ursula » pn 22 mar 2010, 10:12

Gratulacje Camelo, Halsky leniu pisz relacje, bo spragnieni wrazen jestesmy!
http://www.skokiwhiszpanii.pl
http://www.skydiveatmosfera.com/
Polska baza spadochronowa w Hiszpanii, AFF caly rok z 5000 m. Jump in the sun!

Awatar użytkownika
rafimac
Reputacja: 0
Kontakt:

Post autor: rafimac » czw 25 mar 2010, 08:02

A tej relacji dlaczego Halsky nie wkleiles:
http://www.halsky.pl/main.html?src=%2F#3,1

no i polecam relacje wyjazdowa Ani:
http://tunel2010.blogspot.com/

Raffi/Raptor

Awatar użytkownika
Halsky
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Halsky » czw 25 mar 2010, 10:11

Nie wklejam bo jak przeczytasz poprzednie posty w tym wątku, to pewnie zauważysz że 3/4 jest już na naszym forum napisane :-)
Wal prosto z mostu ;)

Awatar użytkownika
rafimac
Kontakt:

Post autor: rafimac » czw 25 mar 2010, 17:37

3/4 - 3/4 ale nie calosc :)

Awatar użytkownika
Halsky
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Halsky » czw 25 mar 2010, 19:29

Ok, ok :-) Na mojej stronie jest raczej w formie blogu. Na stronie forum ma być relacja :-)
Ale ponieważ zostałem wywołany do tablicy, postaram się w najbliższych dniach podsumować nasz wyjazd.
Dla usprawiedliwienia dodam że dwa tygodnie poza fabryką, spowodowało że mam do nadrobienia trochę w pracy, dlatego poszedłem na łatwiznę i skleciłem zakończenie na moją stronę do materiału z forum ;-)
Wal prosto z mostu ;)

Awatar użytkownika
Jaros
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Jaros » czw 25 mar 2010, 19:33

Rafi, co Ty tam wykręciłeś, że tak domagasz się relacji? :-)

Awatar użytkownika
Norbi
Nielot

Post autor: Norbi » pt 26 mar 2010, 18:07

Camelo - gratulacje za "stówkę", Bartek i Rafi - świezi AFF/FS1 aż miło popatrzeć jak już wymiatają :-)

Awatar użytkownika
Halsky
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Halsky » sob 27 mar 2010, 12:08

Podsumowanie wyjazdu.

Pierwszy wyjazd na tunel do San Francisco przeszedł już do historii.
Śmiało mogę powiedzieć że zakończył się sukcesem. Pomimo wielu przeszkód i problemów organizacyjnych, wynikających z nieprzetartych jeszcze szlaków, wróciliśmy do kraju zadowoleni i spełnieni. Wszystkie plany które założyliśmy sobie przed wyjazdem zostały zrealizowane. Niektóre nawet przekroczyliśmy w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Szkolenie w tunelu, dzięki świetnym instruktorom freefly przyniosło oczekiwane efekty. Tym bardziej się cieszę, gdyż w przypadku Krisa Reynoldsa był to debiut. Okazało się że to właśnie jego podejście i metody szkolenia najbardziej się do tego przyczyniły. Z drugiej strony sympatyczny Randy, człowiek który zaprzecza istnieniu praw fizyki w tunelu, dopełniał team który nas szkolił w iFly. Z mojego punktu widzenia i doświadczenia, nie zamienię tego teamu w najbliższym czasie na innych coachów tunelowych. Osobiście włożyłem w ten wyjazd dużo pracy i praca ta, nie zmarnowała się. Przez pięć dni spędziłem łącznie w tunelu 25 godzin i tak jak Iwan pisał, tylko Wasze zadowolenie i efekty jakie osiągaliście w lataniu, dawały energię do przebywania tam tak długo.

Oprócz latania zwiedzaliśmy miejsca które znamy z filmów lub programów przyrodniczych, dotknęliśmy świat po drugiej stronie kuli ziemskiej. Bawiliśmy się super towarzystwie i śmiało mogę stwierdzić, że dla wielu z nas, był najlepszy dotychczasowy wyjazd.
Hasło które zostało zapisane na zakończeniu zwiastuna tego wyjazdu, o tym że wyjazdy nie są tanie i należy oczekiwać więcej, sprawdziło się w stu procentach. Nie tylko skoczkowie bawili się w pełni. Ewa i Agnieszka, żony naszych latających kolegów, są najlepszym przykładem tego, że nie tylko trening zajmował nam czas, ale i inne atrakcje, którymi usiane jest miejsce w którym byliśmy.
Wyjazd firmowany był nazwą naszej strefy, i słowo Atmosfera nie było tylko słowem. To, co panowało w relacjach między nami, można opisać dwoma słowami: SUUUUPER ATMOSFERA.
Bez napinki i chorych wyścigów, ze zdrowym podejściem bawiliśmy się i uczyliśmy latać w najlepszych na świecie miejscach. Z najlepszymi.
Już wiem że ta pierwsza edycja wyjazdu nie będzie ostatnią. Już marzę o powrocie do Kalifornii, pomóżcie mi spełnić moje marzenia ;-) Bez Was, bez naszej strefy i klubu spadochronowego, nie było by tego wyjazdu.

Dziękuję.

Obrazek
Wal prosto z mostu ;)

ODPOWIEDZ