Strona 1 z 1

Wypadek tandemu

: pn 03 cze 2019, 11:48
autor: cumel
https://hej.mielec.pl/pl/11_wiadomosci/ ... ranne.html#

Sytuacja zdrowotna poszkodowanych nie jest mi znana dokładnie, więc z tego co mi powiedział kolega, wynika przede wszystkim jedno. Instruktor tandemu miał zawał serca podczas skoku :(
Jeszcze mało wiem z tego wypadku. To co wiem to to że kołek był odblokowany i w spirali lecieli do ziemi zderzając się z konarami drzewa po czym instruktor spadł plecami na betonowy murek, a pasażer na niego. Uderzcie widocznie było na tyle mocne, że pasażerowi wyskoczyła(?)
kość biodrowa z panewki(?). Nie wiem czy zrozumiale piszę. Sprawa jest rozwojowa. Jak go odwiedzę w szpitalu, to dowiem się szczegółów.

Re: Wypadek tandemu

: wt 04 cze 2019, 10:21
autor: cumel
Migotanie komory serca czy zawał to dla takiego laika jak ja to to samo. Dla mediów zawał lepiej brzmi i jest "czytelny". Serducho się zepsuło i to była przyczyna wypadku. Dzisiaj mają go wybudzać ze śpiączki.

Re: Wypadek tandemu

: wt 11 cze 2019, 08:03
autor: cumel
Po moim wypadku byłem w śpiączce 17 dni. Jak go widziałem, to tak jak bym siebie oglądał. Myślę, że z tego wyjdzie, bo niektóre odruchy o tym świadczą. Niech sobie pośpi i zregeneruje swoje "centrum dowodzenia".

Re: Wypadek tandemu

: sob 15 cze 2019, 07:48
autor: cumel
Koniec walki. Zostaje wiecznie uśmiechnięta twarz.

Re: Wypadek tandemu

: pt 16 sie 2019, 15:52
autor: iwan
Szkoda ;(