wrażenia po kontakcie z ustawieniami

Kącik wiedzy izoterycznej. Kogo nie interesuje niech przynajmniej nie wyśmiewa
Awatar użytkownika
Dorota
Reputacja: 1
Cyfra: 5

Re: wrażenia po kontakcie z ustawieniami

Post autor: Dorota » pn 21 lis 2016, 10:41

aldona pisze:czary mary harry potter :-D
A tak na poważnie, ja tylko opisałam to, co się wydarzyło. Wnioski niech każdy wyciągnie sam.
Julka, temat zaczął się od tego, że sąsiedzi są wyjątkowymi ludźmi. Ich wyjątkowość przejawia się w tym, że po każdym kontakcie z nimi człowiek jest kompletnie wypluty z energii. Właściwie nie wiadomo, dlaczego. Pracujący u mnie stolarz podsunął mi myśl, że są to wampiry energetyczne. Potem inna osoba, niezależnie od stolarza, powtórzyła to samo. Postanowiłam więc temat podrążyć. I w ten oto sposób wkroczyłam na teren kompletnie mi nieznany i niezrozumiały.
Nie wiem, o co chodzi, nie rozumiem, ale chcę wiedzieć i zrozumieć - więc drążę dalej. Taka jest ludzka natura (a przynajmniej u niektórych osobników).
Wolałabym jednak usłyszeć rzeczowe informacje. Bajki o Harrym Potterze mnie nie interesują.
Czy jest jakaś literatura w temacie? Czy ktoś próbował podejść do tematu w sposób naukowy, bardziej uporządkowany?
Doskonale znam ten problem, ponieważ w swoim życiu spotkałam już dwie takie osoby (jedna z bliskiego otoczenia, druga z dalszego), które kompletnie wyciągały ze mnie całą moją energię. Jedna bardziej oddziałuje na mnie psychicznie, druga natomiast oddziaływała również na mój organizm. W tym drugim przypadku miałam podobne objawy jak wyżej opisywane, czułam duszności, czasami zawroty głowy. Dla mnie ten temat jest również do zgłębienia, ponieważ nadal nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytania, ale TAK, takie rzeczy się zdarzają, jednak wiem też, że osoby, które tego nie doświadczyły po prostu w to nie uwierzą, niekiedy nawet się im nie dziwię.

ODPOWIEDZ